MJ o This is it

24. října 2010 v 14:10 | *karolíík* |  Michael Jackson
Michael Jackson This Is It je 2009 americký Dokumentární film-Koncertu režíroval Kenny Ortega , že dokumenty Michael Jackson's zkoušky a příprava na koncert série stejného jména , jenž má začít 13. července 2009, ale zrušen kvůli jeho smrti osmnáct dnů před 25. června.
Film je nyní nejvyšší grossing film koncertu a dokumentární v historii kinematografie. Film se skládá ze Jacksona během zkoušek hudebních čísel a řízení svého týmu, a další v zákulisí stopáž včetně tanečnice konkursy a kostýmy.
Režisér Keny Ortega potvrdil, že nic z toho stopáž byla původně určena pro vydání, ale po smrti Jackson bylo dohodnuto, že film být pro jeho fanoušky.
Stopáž byla natočena v Staples Center a forum v KAlifornii.
Přes původně byla stanovena na 30. října, byl film je datum vydání splátkového kalendáře na říjen 28, 2009, vzhledem k silné poptávce fanoušky Jacksona.
Film byl uveden celosvětové vydání a omezený dva-týdenní divadelní běží od 28. října do 12.listopadu 2009, ale v kinech byla později prodloužena.
Vstupenky šly na prodej měsíc dříve 27. září, k uspokojení vysoké očekávané poptávky, k dnešnímu dni, film má zlomené četné záznamy pomocí vstupenky oba pre-prodej a prodej po celém světě.
Vzhledem k tomu filmu potvrzení, AEG live čelí kritice, většinou sestávat z tvrzení, že oni měli jen natočil film, aby se zisk.

Více členů rodiny Jackson potvrdil, že nepodporoval film a někteří členové rodiny šel tak daleko, aby se pokusili zastavit film dohodu v srpnu.
Film byl také obklopen tvrzení týkající se vzhledu tělo se zdvojnásobí místo Jackson, který Sony popíral, a rozhořčení fanoušků Jackson, s některými šla až tak daleko, kdo protest proti filmu.
V srpnu 2009, soudce schválila dohodu mezi Jacksona Nemovitostí, podporovatel koncertu AEG Live, a Sony Pictures.
Tato dohoda nemá Sony upravovat stovky hodin zkoušku záběry potřebné k vytvoření filmu.
Sony následně platil $ 60 milionů filmová práva.
Film byl propuštěn na převážně pozitivní recenze jak z kritiků a Jackson fanoušky filmu zobrazení Jackson a jeho výkony byly obecně chválen, zatímco kritika hlavně sestával z kritikou i posluchači mají pocit, že film byl natočen jen proto, aby zisk z Jackson smrti a Jackson, který by si nepřál, film byl propuštěn, protože byl "perfekcionista".
Ve filmu je otevření víkend to grossed přes 23.000.000 dolarů - v samotných Spojených státech - což číslo jedna film v pokladně, což je páté nejvyšší-grossing Halloween debut. a Film je po celém světě příjmy hrubé byl v celkem 261 milionů dolarů během jeho divadelního běhu dělat to nejvyšší grossing dokumentární / koncertní film všech dob.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama